سخنرانی مطبوعاتی ترامپ (بدون پرسش و پاسخ)

0
188

تلویزیون ان.بی.سی، 3 ژانویه2019 – سخنرانی مطبوعاتی ترامپ (بدون پرسش و پاسخ) : بعنوان رییس جمهور بالاترین و سنگین ترین وظیفه من دفاع از کشورم و شهروندانش می باشد.

شب گذشته با دستور من ارتش آمریکا بطور موفقی یک حمله دقیق نقطه زنی را به اجرا درآورد که قاسم سلیمانی یک تروریست درجه یک در جهان را از پای درآورد.

سلیمانی حملات قریب الوقوع و شومی را طراحی کرده بود تا علیه دیپلوماتها و پرسنل آمریکا اجرا کند اما ما او را در اینکار متوقف کردیم و به کارش خاتمه دادیم.

تحت رهبری من سیاست آمریکا نسبت به تروریستها خالی از ابهام بوده، تروریستهایی که به هر آمریکایی آسیب زده یا می خواستند صدمه وارد کنند.

ما شما را پیدا می کنیم و حذفتان می کنیم و همیشه از دیپلوماتهایمان و اعضای در خدمت و همه آمریکایی ها و متحدانمان حفاظت می کنیم.

برای سالها سپاه پاسداران و نیروی بیرحم قدس آن، تحت رهبری سلیمانی صدها نفر از شهروندان و نفرات در خدمت آمریکا را هدف قرار داده، مجروح کرده و کشته است و تا حملات اخیر به اهداف آمریکا شامل حملات موشکی که طی آن یک آمریکایی کشته و 4نفر آمریکایی دیگر بشدت مجروح شدند و علاوه بر این یک حمله خشونتبار هم به سفارت ما در بغداد به دستور سلیمانی انجام شد.

سلیمانی مرگ افراد بیگناه را خواست بیمارگونه خود کرده بود.

او به توطئه های تروریستی از دهلی نو تا لندن کمک می کرد. امروز ما یاد قربانیان جنایات بسیار سلیمانی را محترم می شماریم و به خاطر می آوریم و حالا خیالمان آسوده شده است که می بینیم حکومت ترور او دیگر تمام است.

سلیمانی طی 20سال گذشته به اعمال ترور دست می زده تا خاورمیانه را بی ثبات سازد.

آنچه ایالات متحده در روز گذشته انجام داد باید مدتها قبل انجام می شده است که در این صورت جانهای زیادی نجات می یافتند. همین اخیرا سلیمانی سرکوب بیرحمانه اعتراض کنندگان در ایران را هدایت کرد که منجر به کشته شدن بیش از یک هزار شهروند توسط دولت خودشان شکنجه و کشته شدند.

ما شب گذشته دست به اقدام زدیم تا مانع از یک جنگ شویم.

اقدام ما برای شروع یک جنگ نبود. من احترام زیادی برای مردم ایران قائل هستم. آنها مردمی چشمگیر هستند با میراثی خارق العاده و استعدادات بی‌انتها.

ما به دنبال تغییر رژیم نیستیم، ولی تجاوزگری رژیم ایران در منطقه، منجمله به کار گیری نیروهای نیابتی برای بی‌ثبات کردن همسایگان خود باید پایان یابد و باید همین الآن پایان یابد.

آینده متعلق به مردم ایران است، آنهایی که به دنبال همزیستی و همکاری مسالمت آمیز هستند، و نه ملاهای تروریست که کشور خود را چپاول می‌کنند تا خونریزی را در خارج از کشور تأمین مالی کنند.

ایالات متحده بهترین ارتش را با اختلاف زیاد نسبت به بقیه جهان دارد. ما دارای بهترین سیستم اطلاعاتی جهان هستیم.

اگر شهروندان آمریکایی در هر جایی مورد تهدید قرار بگیرند، ما همه اهداف را پیشاپیش شناسایی کرده‌ایم و من آماده هستم تا دست به هر اقدام ضروری بزنم و این به طور خاص در رابطه با ایران صدق می‌کند.

تحت رهبری من، ما خلافت داعش را از بین بردیم. و اخیرا نیروهای عملیات ویژه آمریکا رهبر تروریست‌ها موسوم به البغدادی را به قتل رساند.

جهان بدون این هیولا‌ها مکان امن‌تری است. آمریکا همواره منافع افراد خود را دنبال خواهد کرد و به دنبال صلح، هماهنگی و دوستی با همه کشورهای جهان است.

متشکرم و خدا شما را حفظ کند. خدا ارتش بزرگ ما را حفظ کند و خدا ایالات متحده آمریکا را حفظ کند. متشکرم.

اشتراک گذاری

کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here