رژیم آخوندی «تروریستها» را در 14 پادگان در داخل کشور آماده میکند

0
508

منبع: سایت اسکای نیوز(عربی)

روزنامه انگلیسی «دیلی استار» به نقل از برخی فعالان اپوزیسیون ایران فاش ساخت که رژیم آخوندی «تروریستها» را در 14 پادگان در داخل کشور آماده میکند تا برای حمله به اهداف غربی در اوج آمادگی باشند.

افشای این طرح و برنامه رژیم ایران در حالی انجام میشود که تنش بین ایران و کشورهای غربی بدلیل بحران «توافق هسته‌ای» که آمریکا در می 2018 از آن خارج شد و اعمال تحریمهای شدید علیه تهران را از سرگرفت، بالا میگیرد.

فعالان سازمان اپوزیسیون «مجاهدین خلق» ایران، نقشه این پادگانها را در داخل ایران فاش کردند. کارشناسان نگران هستند که پادگانهای فوق برای اجرای تعرض در قلب ایالات متحده و کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گیرد.

شاهین قبادی سخنگوی سازمان مجاهدین خلق ایران توضیح داد که مرکز این نیروها  در پایگاه «امام علی» واقع در شمال تهران قرار دارد.

وی خاطرنشان نمود که این پایگاه نظامی، عبارتست از زمینی به مساحت 10 هکتار که تحت نظارت سپاه پاسداران انقلاب ایران میباشد.

در آوریل گذشته واشنگتن در اقدامی با هدف فشار بر رژیم ایران بمنظور عدول از رفتار خصمانه و فعالیتهای مخربش در منطقه خاورمیانه، سپاه پاسداران انقلاب ایران را در لیست «سازمانهای تروریستی» قرار داد.

قبادی گفت:‌ فعالان اپوزیسیون اطلاعاتی در مورد مدیریت موسوم به «آموزش نیروی قدس» یا آنچه در ارتباطات داخلی ایران واحد 12000 نامیده میشود بدست آورده اند.

بنا بر این اطلاعات فاش شده فوق، 8 عدد از این پادگانها در تهران و یک پادگان در جزیره قشم در نزدیک تنگه هرمز قرار دارد.

همچنین پادگانهای دیگری در اهواز و آبادان واقع در غرب کشور و یک پادگان در سمنان واقع در مرکز ایران و یک پادگان در استان خراسان میباشد.

این روزنامه انگلیسی احتمال داد که این «تروریستهای» ایرانی مسئول تعرضاتی باشند که تعدادی از نفتکشها را در تنگه هرمز هدف قرار داد.

رژیم ایران در پی کاسته شدن جدی از منابع اقتصادیش بخاطر تحریمهای اعمال شده از سوی واشنگتن بعد از خروج آن از توافق هسته‌ای امضاء شده در 2015 رفتار خصمانه خود را افزایش داده است.

ایالات متحده کشورهای جهان را از خرید نفت ایران ممنوع کرده و کلیه شرکتهایی که با تهران تعامل داشته باشند را تهدید به اعمال تحریم نموده است. شایان یادآورست که کشورهای اروپایی موفق نشده اند در دفاع از توافق هسته ای راه نفس جایگزینی برای ایران ایجاد کنند.

اشتراک گذاری

کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here