سه قانون اصلی برای کاهش وزن پایدار در بلندمدت

0
902

چطور میتوان با خیال راحت وزن کم کرد؟ ما در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم تا با اجزای اصلی یک رژیم غذایی مناسب برای کاهش وزن پایدار بهتر آشنا شوید و با کمک آن بتوانید در این کار به موفق پایدار برسید.

«بزرگترین بازنده» برای بیش از یک دهه از محبوبترین نمایشهای تلویزیونی دنیا بود. در آن به شرکت کنندگان کمک میشد تا فقط درطی چند ماه مقدارزیادی از وزن شان را کم کنند و بدنشان کاملا تغییر کند. اما نتایج تحقیقات اخیر نشان داده که بعضی روشها برای کاهش وزن در بلندمدت شکست میخورند و حتی گاهی ضرر آنها بیشتر از منفعت شان است.

به طور خلاصه اکثر شرکت کنندگان در «بزرگترین بازنده» شش سال پس از پایان آن رقابت ۳۰ هفته ای، به وضعیت اضافه وزن رقت انگیز گذشته برگشته بودند. نتایج بلندمدت آن مسابقه غم انگیز بود. البته کاهش وزن اگر به روش درستی انجام شود ،معمولا شکست نمی خورد. اگر به روش سیستماتیک وزن را پایین بیاورید و به چند قاعده اصلی توجه کنید، میتوانید وزن قابل توجهی را با خیال راحت و برای همیشه از دست بدهید. بهترین قسمت ماجرا این است که شما نیازی به تجربه کردن ندارید و میتوانید از تجربه های برنامه «بزرگترین بازنده» استفاده کنید.

اشتراک گذاری

کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here