آکسیون های ایرانیان آمریکا در حمایت از قیام مردم ایران

ایرانیان مقیم آمریکا ، همگام با هموطنان در داخل ایران خواهان سرنگونی دیکتاتوری آخوندی هستند.

0
767
صحنه ای از آکسیون ایرانیان در لانگ بیچ- کالیفرنیای جنوبی

جوامع ایرانیان مقیم ایالتهای مختلف برای حمایت از خواسته های مردم ایران و برای اینکه صدای آنها را به گوش جهانیان برسانند، عهد بسته اند که تا سرنگونی حکومت آخوندها پابه پای مردم بپاخاسته داخل کشور تظاهرات و آکسیونهای خود را ادامه بدهند.
بعد از ظهر روز شنبه ۲۰ ژانویه دو آکسیون در مقابل کاخ سفید و در مقابل فدرال بیلدینگ لس آنجلس برگزار خواهد شد.
هفته گذشته نیزروزهای شنبه و یکشنبه (۱۳ و ۱۴ ژانویه ۲۰۱۸ ) جوامع ایرانی مقیم واشنگتن و حومه در مقابل کاخ سفید ، ایرانیان جورجیا در آتلانتا و ایرانیان مقیم کالیفرنیا در لانگ بیچ لس آنجلس و در سانفرانسیسکو و ایرانیان مقیم تگزاس در دالاس و هوستون آکسیون هایی برگزار کردند.
گفتنی است که هفته های اخیر سراسر آمریکا بخصوص ایالتهای شمالی با یک موج سرمای سخت مواجه هست و این تجمعات در حالی انجام میشود که ساکنین محلی بدلیل سرما ترددات خود را به حداقل رسانده بودند.
در این آکسیونها علاوه بر تکرار شعارهای قیام از جمله شعار هر ایرانی مرگ بر خامنه‌ای مرگ بر روحانی، بترسید بترسید ما همه با هم هستیم ،….. تجمع کنندگان خواهان آزادی ۸۰۰۰ نفر دستگیر شدگان قیام و خواهان اینترنت آزاد برای مردم ایران شدند.
تجمع کنندگان در هر ایالت همچنین از سیاستمداران آمریکا و مقامات ایالتی خواستند هرچه بیشتر از مردم ایران و خواسته های برحق آنان حمایت کنند.

آکسیون ایرانیان مقیم واشنگتن دی سی و حومه در مقابل کاخ سفید روز شنبه ۷ ژانویه
اشتراک گذاری

کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here