دستور تحقیق دادستان کل آمریکا حول مداخله دولت اوباما در کار تحقیق قاچاق موادمخدر توسط حزب‌الله

درمورد احتمال مداخله دولت اوباما در تحقیقات مواد مخدر که باشرکت گروه تروریستی حزب الله بوده است. یک گزارش سیاسی حاکیست که با این مداخله تصمیم داشته اند راه میراث پرزیدنت اوباما رابرای توافق اتمی هموار کنند.

0
477
فاکس نیوز: دادستان کل آمریکا دستور تحقیق حول پرونده مداخله دولت اوباما در کار تحقیق قاچاق مواد مخدر توسط حزب الله را صادر کرد

گزارش خبرنگار فاکس نیوز از کاخ سفید-۲۳ دسامبر ۲۰۱۷: جف سشنز( دادستان کل) به فاکس نیوز گفت او اتهاماتی را بررسی می کند که دولت اوباما یک عملیات اداره مبارزه با مواد مخدر را که قاچاق کوکائین به داخل آمریکا توسط حزب الله را تحقیق می کردند,‌ منحرف کرده است.

سشنز دستور تحقیق در مورد پروژه کاساندرا را داده است که اعضای حزب الله را تحت پیگرد داشته است همانطور که شما به اتهامات اشاره کردید دولت اوباما در پروژه کاساندرا مداخله کرده است که اولین بار در مجله پولیتیکو منتشر شد.

در بیانیه ای به فاکس نیوز در مورد گشودن این پرونده این تحقیقات دادستان کل گفت « امیدوارم که هیچ مانعی توسط دولت پیشین برای دادن اجازه به ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر( DEA ) برای آنکه بطور کامل تمامی پرونده های تحت پروژه کاساندرا را مطرح کند ایجاد نشده باشد, این موضوعی مهم برای حفاظت از مردم آمریکاست».

منابع وزارت دادگستری می گویند این تحقیق ممکن است به بازگشایی پرونده پیگیرد قانونی مقامات حزب الله منجر شود و می تواند باعث شروع تحقیقات بازرس عمومی دیگری از پرسنل وزارت دادگستری شود.

اشتراک گذاری

کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here