اولین اظهارنظر علم‌الهدی درباره کنسرت در مشهد پس از دیدار رئیسی و تتلو

0
842
بسیجی‌ها در حال تبلیغ انتخاباتی برای رئیسی، سال گذشته همین ها تتلو را دستگیر کرده بودند

احمد علم‌الهدی, امام جمعه مشهد و پدر همسر ابراهیم رئیسی, در اولین سخنرانی پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران, بار دیگر به برگزاری کنسرت در مشهد حمله کرد و گفت: «مردم, نوازندگی‌های عمومی و جمعی و کنسرت‌ها در مشهد حرمت‌شکنی امام رضا و انکر منکرات در این شهر این است » .

علم‌الهدی که همچنین نماینده خامنه‌ای در استان خراسان رضوی است, در نماز جمعه روز ۵ خرداد تأکید کرد: «ایجاد کنسرت, نوازندگی‌های عمومی و جمعی در هر نقطه‌ای از کشور اگر هنجارشکن باشد, نه‌تنها گناه است بلکه توسعه و ترویج فسق و فجور و دشمنی با خداست, اگر هنجارمند باشد بستگی به اولیاء فرهنگ دارد که هر کار می‌خواهند بکنند» .این اظهارات علم‌الهدی در حالی است که پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری, ابراهیم رئیسی, نامزد اصولگرایان, متولی آستان قدس رضوی و داماد علم‌الهدی, با امیر تتلو خواننده رپ زیرزمینی٬ دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار تتلو خالکوبی‌های دست‌هایش را به رئیسی نشان ‌داد و رئیسی نیز از ترانه تللو درباره امام هشتم شیعیان تشکر کرد.
عکس و فیلم این دیدار به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و انتقادهای بسیاری را برانگیخت.

حسن روحانی, پس از پیروزی در انتخابات در اولین نشست خبری خود به کنایه در این باره گفت: «در انتخابات ۹۶ همه با موسیقی صلح کردند, منتها ما خیلی موسیقی‌های سطح پایین را نمی‌پسندیم» .

علم‌الهدی بارها علیه برگزاری کنسرت سخنرانی کرده و طی سال‌های اخیر از برگزاری کنسرت‌های متعددی در مشهد و دیگر شهرهای منطقه خراسان جلوگیری شده است.

اشتراک گذاری

کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here