هویت ما:‌

ما ندای یک ایران آزاد و دمکراتیک هستیم ما صدای زنان و جوانان، اقشار و ملیتها، پیروان مذاهب مختلف، و صدای مردم سرکوب شده ایران هستیم

ما بر این باور هستیم که رویای ایران آزاد، آباد و دمکراتیک محقق خواهد شد شایسته هر ایرانی آزاده است که وقتی در این غربت و تبعید، از آزادی برخوردار است، صدای مردم تحت ستم میهنش باشد. صدای زنان زندانی، دخترکان فقیر، کودکان خیابانی، کارگران و معلمان آزاده، هنرمندان و جوانان صدای ایران باشیم، یک ایران آزاد تمدن و فرهنگ ایران زمین را با طرد رژیم فرهنگ کش و ضدایرانی ولایت فقیه به همه نشان دهیم .

تعهد انسان، تعهد ما به آزادی، سرمایة ماست. انسانهای آزاد با شجاعتشان، کرامتشان و عشقشان و با تاکیدشان بر حقیقت، به عهدشان با آزادی وفا میکنند. اراده ما و تلاش ما برای آزادی، همان معجزه ای که همه در پی وقوع آن هستند اعجاز ما برای فرزندان ایران و کودکانمان، در اتحاد و همبستگی علیه رژیم ضدبشری آخوندیست آری، در جهانی که در تاریکی مدفون شده است، کهکشانهای تازه شکل‌گرفته را می‌بینیم و سپهری که در کار زادن و بوجود آوردن است. سپیده فرا میرسد.

دیدگاههای ما:‌

  • ما معتقدیم، ایران متعلق به همه ایرانیان است، همه اقوام و ملیتهای ایرانی و همه آحاد مردم ایران باید حق مساوی از ثروت ملی و حیات سیاسی – اجتماعی داشته باشند. اعتقادات قومی، مذهبی و فردی همه افراد محترم است.
  • ما خواهان یک جمهوري سکولار در ایران هستیم، رژیم آخوندی حاکم بر ایران را نماینده مردم ایران نمیدانیم، لذا در هیچیک از برنامه‌هایی که کمترین ارتباط با ارگانهای حکومتی ایران دارند شرکت نکرده و با هیچ فردی که ارتباطی با رژیم حاکم فعلی داشته باشد رابطه‌ای برقرار نمیکنیم.
  • معتقدیم میهن‌دوستی ما ایرانیان که زبانزد خاص و عام است، آرمانی است که میتواند ما را به هم پیوند دهد و فعالیتهای ما میتواند پیوند جامعه بزرگ ایرانیان مقیم آمریکا را نزدیک و نزدیک تر کند.
  • ما رژیم حاکم را دشمن ملت ایران میدانیم و خواهان تغییر حکومت دیکتاتوری ولایت فقیه هستیم
  • در دیدگاه ما راه نجات ایران زمین نه جنگ است و نه مماشات و باج دادن به آخوندها، ما میگوییم اگر دنیا حرف ما را بشنوند، آخوندها را از همه ارگانهای بین المللی طرد کند، از سردمداران حکومت ایران برای سرکوب هنرمندان، زنان و جوانان حساب بکشد و با ندای ما که ما آخوندها را نمیخواهیم همراه شود، ایران آزاد در دسترس است.
  • انجمن ندا مستقل است، ما معتقدیم برنامه ۱۰ ماده ای خانم مریم رجوی شرط کافی برای اینکه چتر سیاسی و فرهنگی لازم برای همبستگی جامعه ایرانیان در تبعید را فراهم کند، داراست و خواسته های انجمن ما هم با این برنامه انطباق کافی را دارد. ما معتقدیم یک حکومت آزاد غیردینی عامل بنیادی حفظ فرهنگ و ملیت ایرانی است.
  • انجمن ما مشتاق همکاری و نیازمند همراهی تک به تک هموطنان مقیم آمریکا است، ندا سایت شما است و میخواهد پیام رسان شما و حلقه وصل شما به جامعه بزرگ ایرانیان امریکا باشد. دست شما را برای هر نوع همکاری در انجمن ندا و یا در امر ارتقاء سایت ندا میفشاریم.

فعالیتهای ما:‌

“ندا” در همراهی و هماهنگی با دیگر تشکلهای ایرانی در ایالتهای مختلف امریکا به برگزاری جلسات فرهنگی، سخنرانی و همچنین بزرگداشت مناسبتهای ملی ایرانی اقدام میکند. اعضای انجمن ندا با گزارشهای مختلف از داخل ایران و با مقالات روشنگرانه برای اطلاع رسانی از اوضاع سیاسی – فرهنگی جامعه ایران فعالیت میکنند.

ارتباط با ما:

چت زنده سایت ندا و اکانتهای اجتماعی آن (فیس بوک و توییتر و گوگل پلاس و لینکد این) در ساعات اداری روز پاسخگوی تماسهای شما است. همچنین مشتاقان همکاری با سایت میتوانند مقالات، مطالب، پیشنهادات و سوالات خود را از طریق ایمیل سایت یا در اکانتهای اجتماعی سایت به اطلاع ما برسانند.

هیئت مدیره ندا

شاهین توتونچی
مدیر گروه
مهندس برجسته، از مدیران شرکت زیلینکس پلزنتون، کالیفرنیا
مریم میرزایی
عضو هیئت تحریریه
تحلیلگر تجاری فناوری اینترنت شرکت مدیریت خدمات اینترنتی گلوبال اینسایت دانشگاه جورجیا آتلانتا، جورجیا
جاوید شناسی
عضو هیئت تحریریه
هماهنگ کننده سیستم سراسری پالایش آلودگی کمپانی کل ترنز، استاکتون کالیفرنیا
صدف میرزایی
عضو هیئت تحریریه
سال سوم مدیریت اطلاعات سیستمهای کامپیوتری جورجیا

آخرین پست ها

اشتراک گذاری